logo

Tel.:

+36/29-337-140

OM Azonosító:

032475

Cím:

2351 Alsónémedi, Iskola utca 1.

E-mail:

titkarsag@szechenyi-alsonemedi.sulinet.hu

logo

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Pedagógusaink

Abonyi Csaba Ákos

7.a osztályfőnöke

biológia – számítástechnika – technika tanár

Balog Mária Terézia

5.b osztályfőnöke

magyar – angol – etika tanár

Benkó Péter

6.c osztályfőnöke

ének-zene – tánc és dráma tanár

Bori Teréz

7.c osztályfőnöke

biológia – földrajz – technika tanár

Cziliné Csóli Tímea

6.b osztályfőnöke

angol tanár

Diákönkormányzat munkaközösség vezető

Czudarhelyi Melinda

5.a osztályfőnöke

matematika tanár

Császár Sarolta Beáta

4.b osztályfőnöke

tanító – fejlesztő pedagógus

Napközis munkaközösség vezető

Csordás Enikő

napközis nevelő

Gáspár Edina

1.a osztályfőnöke

tanító

György Erika

7.b osztályfőnöke

magyar – angol tanár

Györgyné Lovas Györgyi

napközis nevelő

Györgyövicsné Virág Szilvia

2.b osztályfőnöke

tanító

Hangyás Erika

3.b osztályfőnöke

tanító

Alsós munkaközösség vezető

Havasi-Ignácz Edit

angol tanár

Hirmann Judit

magyar – történelem tanár

Horváth Dánielné

1.c osztályfőnöke

tanító

 

Horváth Ildikó

testnevelő tanár

Horváthné Szabó Csilla

5.c osztályfőnöke

matematika – kémia tanár – fejlesztő pedagógus

Felsős osztályfőnöki munkaközösség vezető

 

Huber Erika

történelem tanár (óraadó)

Kiss Ferencné

8.b osztályfőnöke

német tanár

Komlátiné Ötvös Ágnes

alsó tagozatos intézményvezető helyettes

tanító – fejlesztő pedagógus

 

 

Kotán Miklós András

intézményvezető

biológia – földrajz szakos tanár

Kulinyák Ágnes Veronika

8.a osztályfőnöke

testnevelő tanár

 

Mikus Csilla

testnevelő tanár

 

 

 

Nagyné Kántor Zsuzsanna

3.c osztályfőnöke

tanító

 

 

Nagyné Ligetfalvi Magdolna

felső tagozatos intézményvezető helyettes

történelem – angol szakos tanár

 

 

Nagyné Ölvedi Rita

1.b osztályfőnöke

tanító

Pásztiné Szabó Zsuzsánna

angol tanár

 

 

Strupka Margit

2.a osztályfőnöke

tanító

Surányi Mária

tanító (óraadó)

Szántó Erzsébet

tanító (óraadó)

Szinger Alexandra Emese

napközis nevelő

Szinger Éva

napközis nevelő

Szlovicsák Imre

8.c osztályfőnöke

földrajz – rajz – technika tanár

 

 

Szűcs Veronika

6.a osztályfőnöke

magyar – történelem tanár

Humán munkaközösség vezető

Tóth Pálné

tanító (óraadó)

 

 

Török Lajosné

3.a osztályfőnöke

tanító

 

 

Törökné Lőkös Viktória Zita

2.c osztályfőnöke

tanító

Varga Viktória

tanító – könyvtáros

Vásárhelyiné Nagy Éva Andrea

informatika – matematika – fizika tanár

Reál munkaközösség vezető

 

 

Vékony Jolán

4.a osztályfőnöke

tanító – fejlesztő pedagógus

Wilhelmné Takács Teréz

napközis nevelő