logo

Tel.:

+36/29-337-140

OM Azonosító:

032475

Cím:

2351 Alsónémedi, Iskola utca 1.

E-mail:

titkarsag@szechenyi-alsonemedi.sulinet.hu

logo

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Pedagógusaink

Abonyi Csaba Ákos

6.a osztályfőnöke

biológia – számítástechnika – technika tanár

Fogadóóra: Péntek 4. óra – 10:55-11:40

Balog Mária Terézia

8.b osztályfőnöke

magyar – angol – etika tanár

Fogadóóra: Hétfő 3. óra 10:00-10:45

Bartha Gábor

napközis nevelő

Fogadóóra: Hétfő 5. óra 12:00-12:45

Benkó Péter

5.c osztályfőnöke

ének-zene – tánc és dráma tanár

Fogadóóra: Hétfő 3. óra 10:00-10:45

Bori Teréz

6.c osztályfőnöke

biológia – földrajz – technika tanár

Fogadóóra: Péntek 3. óra 10:00-10:45

Cziliné Csóli Tímea

5.b osztályfőnöke

angol tanár

Diákönkormányzat munkaközösség vezető

Fogadóóra: Hétfő 5. óra 12:00-12:45

Czudarhelyi Melinda

matematika tanár

Fogadóóra: Hétfő 3. óra 10:00-10:45

Császár Sarolta Beáta

3.b osztályfőnöke

tanító – fejlesztő pedagógus

Napközis munkaközösség vezető

Fogadóóra: Hétfő 4. óra 10:55-11:40

Csordás Enikő

napközis nevelő

Fogadóóra: Szerda 6. óra 12:55-13:40

Gáspár Edina

4.c osztályfőnöke

tanító

Fogadóóra: Kedd 2. óra 9:00-9:45

György Erika

6.b osztályfőnöke

magyar – angol tanár

Fogadóóra: Hétfő 4. óra 10:55-11:40

Györgyné Lovas Györgyi

napközis nevelő

Fogadóóra: Szerda 5. óra 12:00-12:45

Györgyövicsné Virág Szilvia

1.b osztályfőnöke

tanító

Fogadóóra: Hétfő 3. óra 10:00-10:45

Hangyás Erika

2.b osztályfőnöke

tanító

Alsós munkaközösség vezető

Fogadóóra: Hétfő 5. óra 12:00-12:45

Havasi-Ignácz Edit

angol tanár

Fogadóóra: Szerda 5. óra 12:00-12:45

Hirmann Judit

8.a osztályfőnöke

magyar – történelem tanár

Fogadóóra: Szerda 3. óra 10:00-10:45

Horváth Dánielné

4.b osztályfőnöke

tanító

Fogadóóra: Kedd 2. óra 9:00-9:45

Horváth Ildikó

testnevelő tanár

Fogadóóra: Csütörtök 2. óra 9:00-9:45

Horváthné Szabó Csilla

matematika – kémia tanár – fejlesztő pedagógus

Felsős osztályfőnöki munkaközösség vezető

Fogadóóra: Csütörtök 3. óra 10:00-10:45

 

Kiss Ferencné

7.b osztályfőnöke

német tanár

Fogadóóra: Szerda 2. óra 9:00-9:45

Komlátiné Ötvös Ágnes

alsó tagozatos intézményvezető helyettes

tanító – fejlesztő pedagógus

Fogadóóra: Péntek 1. óra 8:00-8:45

 

 

Kotán Miklós András

intézményvezető

biológia – földrajz szakos tanár

Fogadóóra: Csütörtök 2. óra 9:00-9:45

Kulinyák Ágnes Veronika

7.a osztályfőnöke

testnevelő tanár

Fogadóóra: Szerda 4. óra 10:55-11:40

 

 

Nagyné Ligetfalvi Magdolna

felső tagozatos intézményvezető helyettes

történelem – angol szakos tanár

Fogadóóra: Kedd 14:00-14:45

 

 

Nagyné Ölvedi Rita

4.a osztályfőnöke

tanító

Fogadóóra: Hétfő 4. óra 10:55-11:40

Pásztiné Szabó Zsuzsánna

angol tanár – könyvtáros

Fogadóóra: Péntek 4. óra 10:55-11:40

 

 

Strupka Margit

1.a osztályfőnöke

tanító

Fogadóóra: Hétfő 4. óra 10:55-11:40

Surányi Mária

tanító (óraadó)

 

Szántó Erzsébet

tanító (óraadó)

Szinger Éva

napközis nevelő

Fogadóóra: Hétfő 4. óra 10:55-11:40

Szlovicsák Imre

7.c osztályfőnöke

földrajz – rajz – technika tanár

Fogadóóra: Hétfő 5. óra 12:00-12:45

 

 

Szűcs Veronika

5.a osztályfőnöke

magyar – történelem tanár

Humán munkaközösség vezető

Fogadóóra: Szerda 2. óra 9:00-9:45

Tóth Pálné

tanító (óraadó)

 

 

Török Lajosné

2.a osztályfőnöke

tanító

Fogadóóra: Hétfő 5. óra 12:00-12:45

 

 

Törökné Lőkös Viktória Zita

1.c osztályfőnöke

tanító

Fogadóóra: Csütörtök 5. óra 12:00-12:45

Vásárhelyiné Nagy Éva Andrea

informatika – matematika – fizika tanár

Reál munkaközösség vezető

Fogadóóra: Hétfő 2. óra 9:00-9:45

 

 

Vékony Jolán

3.a osztályfőnöke

tanító – fejlesztő pedagógus

Fogadóóra: Hétfő 6. óra 12:55-13:40

Wilhelmné Takács Teréz

napközis nevelő

Fogadóóra: Szerda 4. óra 10:55-11:40