MUNKATÁRSAINK
Bakti-Csordás Enikő
Végzettség: Főiskola
Szakképzettség: tanár
Fogadóóra: hétfő 14-15 óra
Balog Mária
Végzettség: Főiskola
Szakképzettség: tanár
Fogadóóra: hétfő 13-14 óra
Bánki Edina
Végzettség: Egyetem
Szakképzettség: tanár
Fogadóóra: szerda 10-11 óra
Benkó Péter
Végzettség: Főiskola
Szakképzettség: tanító, tanár
Fogadóóra: hétfő 12-13 óra
Bori Teréz
Végzettség: Egyetem
Szakképzettség: tanár
Fogadóóra: kedd 12-13 óra
Császár Sarolta Beáta
Végzettség: Főiskola
Szakképzettség: tanító, fejlesztőpedagógus
Fogadóóra: csütörtök 9-10 óra
Cziliné Csóli Tímea
Végzettség: Főiskola
Szakképzettség: tanár
Fogadóóra: péntek 9-10 óra
Czudarhelyi Melinda
Végzettség: Főiskola
Szakképzettség: tanár
Fogadóóra: hétfő 10-11 óra
Farkas Zoltán Zsoltné
Végzettség: főiskola
Szakképzettség: Tanító
Fogadóóra: kedd 10-11 óra
György Erika
Végzettség: Egyetem
Szakképzettség: tanár
Fogadóóra: szerda 13-14 óra
Györgyövits Gáborné
Végzettség: Főiskola
Szakképzettség: tanító
Fogadóóra: csütörtök 9-10 óra
Hangyás Erika
Végzettség: Főiskola
Szakképzettség: tanító
Fogadóóra: kedd 10-11 óra
Hirmann Judit
Végzettség: Főiskola
Szakképzettség: tanár
Fogadóóra: szerda 11-12 óra
Horváth Dánielné
Végzettség: Főiskola
Szakképzettség: tanító
Fogadóóra: szerda 10-11 óra
Horváthné Szabó Csilla
Végzettség: Főiskola
Szakképzettség: tanár, fejlesztőpedagógus, osztályfőnöki munkaközösség-vezető
Fogadóóra: hétfő 10-11 óra
Juhász Lászlóné
Végzettség: Főiskola
Szakképzettség: tanító
Fogadóóra: kedd 11-12 óra
Kiss Ferencné
Végzettség: Főiskola
Szakképzettség: tanár, humán munkaközösség-vezető
Fogadóóra: péntek 9-10 óra
Komlátiné Ötvös Ágnes
Végzettség: Főiskola
Szakképzettség: tanító, fejlesztőpedagógus, alsós munkaközösség-vezető
Fogadóóra: hétfő 11-12 óra
Kotán Miklós
Végzettség: Egyetem
Szakképzettség: tanár, gazdasági igazgatóhelyettes
Fogadóóra: kedd 9-10 óra
Kovács Eszter Piroska
Végzettség: Főiskola
Szakképzettség: tanár
Fogadóóra: szerda 9-10 óra
Nagyné Ligetfalvi Magdolna
Végzettség: Főiskola
Szakképzettség: tanár, pedagógiai igazgatóhelyettes
Fogadóóra: kedd 8-9 óra
Nagyné Ölvedi Rita
Végzettség: Főiskola
Szakképzettség: tanító
Fogadóóra: csütörtök 14-15 óra
Pásztiné Szabó Zsuzsánna
Végzettség: Egyetem
Szakképzettség: könyvtáros tanár
Fogadóóra: kedd 10-11 óra
Seregély Béláné
Végzettség: Főiskola
Szakképzettség: tanító
Fogadóóra: péntek 16 óra
Sticzné Szántó Ilona
Végzettség: Főiskola
Szakképzettség: tanár, igazgató
Fogadóóra: hétfő 14-15 óra
Strupka Margit
Végzettség: Főiskola
Szakképzettség: tanító
Fogadóóra: kedd 11-12 óra
Surányi Mária
Végzettség: Főiskola
Szakképzettség: tanító, tanár
Fogadóóra: kedd 10-11 óra
Szántó Erzsébet
Végzettség: Főiskola
Szakképzettség: tanító, gyógytestnevelő, napközis munkaközösség-vezető
Fogadóóra: csütörtök 9-10 óra
Szegváriné Kulinyák Ágnes Veronika
Végzettség: Egyetem
Szakképzettség: tanár
Fogadóóra: kedd 11-12 óra
Szinger Éva
Végzettség: Főiskola
Szakképzettség: tanár
Fogadóóra: kedd 16 óra
Szlovicsák Imre
Végzettség: Főiskola
Szakképzettség: tanár
Fogadóóra: csütörtök 9-10 óra
Szűcs Veronika
Végzettség: Főiskola
Szakképzettség: tanár
Fogadóóra: szerda 10-11 óra
Török Lajosné
Végzettség: Főiskola
Szakképzettség: tanító
Fogadóóra: hétfő 12-13 óra
Tóth Pálné
Végzettség: Főiskola
Szakképzettség: gyógypedagógus
Fogadóóra: csütörtök 11-12 óra
Tunner-Bartus Barbara
Végzettség: Egyetem
Szakképzettség: tanár
Fogadóóra: kedd 10-11 óra
Vásárhelyiné Nagy Éva
Végzettség: Főiskola
Szakképzettség: tanár, reál munkaközösség-vezető
Fogadóóra: szerda 10-11 óra
Vékony Jolán
Végzettség: Főiskola
Szakképzettség: Tanító, fejlesztőpedagógus
Fogadóóra: szerda 12-13 óra
W. Tóth Mara
Végzettség: Egyetem
Szakképzettség: tanító, tanár
Fogadóóra: kedd 11-12 óra
Wilhelmné Takács Teréz
Végzettség: Főiskola
Szakképzettség: tanár
Fogadóóra: hétfő 16-17 óra
Zsin Géza
Végzettség: Főiskola
Szakképzettség: tanár
Fogadóóra: csütörtök 10-11 óra