VERSENYEREDMÉNYEK
2017-06-13
K&H Vigyázz, kész, pénz! pénzügyi vetélkedő
Országos
Pénzügyi tudásverseny
III. hehyezés
Balázs Bence, Benkó Bernadett, Dean Andrea, Szabó Levente, Várhegyi Dorina
2017-04-01
Tollforgató Tehetséggondozó
Területi verseny
Szaktárgyi
II. helyezés
Balázs Bence
8. a
Kémia-fizika
2017-04-01
Tollforgató Tehetséggondozó
Területi verseny
Szaktárgyi
IV. helyezés
Damjanovics Míra Lilla
8. b
Kémia-fizika
2017-03-30
K&H Vigyázz, kész, pénz! pénzügyi vetélkedő
regionális középdöntő
Pénzügyi tudásverseny
I. helyezés
Balázs Bence, Benkó Bernadett, Dean Andrea, Szabó Levente, Várhegyi Dorina
2017-03-08
Bankvelem Pénzokos Kupa
Országos
Pénzügyi tudásverseny
II. helyezés
Balázs Bence, Szabó Levente, Várhegyi Dorina
2016-05-28
Litteratum német nyelvi verseny Pest megyei fordulója
Országos
Levelező
I.
Takács Ferenc Gábor
2016-05-28
Litteratum német nyelvi verseny Pest megyei fordulója
Országos
Levelező
II.
Rácz Dávid
2016-05-28
Litteratum német nyelvi verseny Pest megyei fordulója
Országos
Levelező
VIII.
Hortobágyi Emma
2016-05-28
Litteratum német nyelvi verseny Pest megyei fordulója
Országos
Levelező
XI.
Demeter Lili
2016-04-11
Vers- és prózamondó verseny
Iskolai verseny
kulturális
III.
Szegvári Tibor
2016-04-11
Vers- és prózamondó verseny
Iskolai verseny
kulturális
Különdíj
Csók Zita
2016-04-11
Vers- és prózamondó verseny
Iskolai verseny
kulturális
Különdíj
Surányi Jázmin
2016-04-11
Vers- és prózamondó verseny
Iskolai verseny
kulturális
Szóbeli dicséret
Horváth Richárd
2016-04-11
Vers- és prózamondó verseny
Iskolai verseny
kulturális
I.
Surányi Kende
2016-04-11
Vers- és prózamondó verseny
Iskolai verseny
kulturális
II.
Szappanos Boglárka
2016-04-11
Vers- és prózamondó verseny
Iskolai verseny
kulturális
III.
Lamper Szilárd
2016-04-11
Vers- és prózamondó verseny
Iskolai verseny
kulturális
I.
Lamper Lilla
2016-04-11
Vers- és prózamondó verseny
Iskolai verseny
kulturális
I.
Kiss Csenge
2016-04-11
Vers- és prózamondó verseny
Iskolai verseny
kulturális
II.
Benkó Mária
2016-04-11
Vers- és prózamondó verseny
Iskolai verseny
kulturális
II.
Beke Bettina
2016-04-11
Vers- és prózamondó verseny
Iskolai verseny
kulturális
III.
Farkas Nikolett
2016-04-11
Vers- és prózamondó verseny
Iskolai verseny
kulturális
III.
Agárdi István
2016-04-06
Német nyelvi verseny
Megyei
Levelező
II.
Takács Ferenc Gábor
2016-04-06
Német nyelvi verseny
Megyei
Levelező
IV.
Rácz Dávid
2016-04-06
Német nyelvi verseny
Megyei
Levelező
IV.
Hortobágyi Emma
2016-04-06
Német nyelvi verseny
Megyei
Levelező
V.
Demeter Lili
2016-04-06
Német nyelvi verseny
Megyei
Levelező
Középmezőnyben
Krasnyánszki Réka
2016-04-02
Tollforgató Tehetséggondozó
Megyei
Szaktárgyi
I.
Horváth Blanka Lujza
2016-03-25
Birkózás
Területi verseny
Sport
I.
Dudás Rómeó Alex
2016-03-25
Birkózás
Területi verseny
Sport
II.
Pieczka Marcell
2016-02-27
Birkózás
Területi verseny
Sport
III.
Pieczka Marcell
Kisgyermek korosztály
2016-02-27
Birkózás
Területi verseny
Sport
III.
Dudás Rómeó Alex
Kisgyermek korosztály
2016-02-27
Birkózás
Területi verseny
Sport
II.
Szlovicsák Tamás
Nagy gyermek korosztály
2016-02-13
Birkózás
Budapest Bajnokság
Sport
II.
Szlovicsák Róbert
2016-01-22
Vers- és prózamondó verseny
Iskolai verseny
kulturális
Különdíj
Juhász István
Saját versét szavalta el.
2016-01-22
Vers- és prózamondó verseny
Iskolai verseny
kulturális
I.
Tüske Katalin
5-6. évfolyam tanulói között
2016-01-22
Vers- és prózamondó verseny
Iskolai verseny
kulturális
II.
Fekete Csaba
5-6. évfolyam tanulói között
2016-01-22
Vers- és prózamondó verseny
Iskolai verseny
kulturális
III.
Jobb Hajnalka
5-6. évfolyam tanulói között
2016-01-22
Vers- és prózamondó verseny
Iskolai verseny
kulturális
I.
Várhegyi Dorina
7-8. évfolyam tanulói között
2016-01-22
Vers- és prózamondó verseny
Iskolai verseny
kulturális
II.
Vlcsek Renáta
7-8. évfolyam tanulói között
2016-01-22
Vers- és prózamondó verseny
Iskolai verseny
kulturális
III.
Juhász Adrienn és Szűcs Réka
7-8. évfolyam tanulói között
2015-05-22
Iskolai matematika verseny
Iskolai verseny
Szaktárgyi
III.
Végh Laura
2015-05-22
Iskolai matematika verseny
Iskolai verseny
Szaktárgyi
I.
Troják Roland
2015-05-22
Iskolai matematika verseny
Iskolai verseny
Szaktárgyi
II.
Farkas Kristóf
2014-10-17
Bolyai Matematika Csapatverseny
Megyei
Szaktárgyi
II. helyezett
Józan Sándor Levente, Kiss Miklós, Nagy Nándor, Porpáczi Filibert 7. évfolyam
Gratulálunk a csapat eredményéhez